Skip to content

HAKKIMIZDA

Liberta hakkında bilgi edinin.

Liberta, dijital devrin iş yapma biçimini modelleyen bir yazılım üreticisidir. Yazılım eserleri düşünce ürünüdür. Bilgiyi biriktiren, sarmalayan, genelleyen, özetleyen, eleştiren, analiz eden ve detaylandıran bir düşünce işi yapıyoruz. 2006 yılından bu yana mesleğimizi tutku ile yürütüyor, marka konseptimiz ile akıllı iş çözümleri tasarlıyoruz. Bizim mesleğimiz taze bir fikri, güncel teknoloji ile buluşturup değerler üretmek. Başarının detaylarda gizli olduğunu, yazılımın her şeyden öte sıkı bir yorumlama meselesi olduğunu müşterilerimizle her projede yeniden keşfediyoruz.

Vizyonumuz

Eğitimli, dürüst ve özverili kadromuzla, teknolojik bilgi ve iletişim konularında hizmet veren, hizmeti dünya kalite standartlarında ve sürekliliğinde, konusunda otorite kabul edilen kurumsal bir yapı kurmak. Bilgi teknolojileri alanında yurtiçi ve yurtdışında, sektörün önde gelen firmalarıyla rekabet edebilir bir isim olmak. Dünya ölçeğinde marka olmak.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunan, teknolojik danışmanlık yapan, proje bazlı hizmet veren ve doğru bildiklerimizden ödün vermeden, dünya ölçeğinde bir yazılım firması olmak.

Temel Değerlerimiz

Müşteri Anlayışı Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

Takım Çalışması Takım sinerjisi yaratmayı bilen, önsezilere ve sorumluluk dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek.

Samimi İletişim Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.

Back To Top