Skip to content

İşletmelerin Dijital Dönüşümlerini Sağlayan Yazılımlar Geliştiriyoruz

Büyük ve orta ölçekli işletmelerin verimlilik ve rekabet gücünü artıran esnek iş uygulamaları geliştiriyor, uyguluyor, eğitim ve destek hizmetleri veriyoruz.

Çözümlerimiz

Şirketinize ve hayatınıza kolaylıklar sağlayan çözümlerimizi keşfedin.

 • Wora Konferans Sistemi

  Wora müşterilerinizle kolay iletişim sağlayacağınız, sunumlar yapacağınız, video konferans sistemidir. Kolay ekran paylaşımı, mobile uygulamadan konferansa katılım, tüm görüşmeleri isteğe bağlı kayıt özeliği.

 • Halı Üretim ERP

  Özel modüllerden oluşan Halı Üretim Yönetim Sistemi sayesinde  halı üretimi yapan işletmeler siparişten sevkiyata kadar tüm iş süreçlerini Model ERP içerisinde takip edebilmektedirler. Model ERP, kullanıcılarına halı sektörünün en gelişmiş ERP sistemini sunmaktadır. Firmalara kurumsal disiplin kazandıran proje üretir.

 • Tufting Üretim Erp

  Tufting Üretim Süreçlerinden, Siparişten, Yarımamül süreçleri, ROM süreçleri ve barkodlama yapılarak, depoya alımına kadarki tüm süreçler gelişmiş ERP sisteminden takip edilmektedir. ERP ile Tufting üretiminiz kontrol altında.

 • Acagate Online Eğitim Platformu

  Acagate Online Eğitim Platformudur. Platform içerisinde Online Sınıf, Video paylaşımı, Sunum paylaşımı, Doküman paylaşımı, Canlı sınav Yönetimi, Video izleme anında sınav yönetimi, Sertifikasyon yönetimi, yetkiye dayalı sistem

 • İplik Üretim ERP

  İplik üretim süreçlerinden oluşan iplik Üretim Yönetim Sistemi sayesinde iplik üretimi yapan işletmeler siparişten sevkiyata kadar tüm iş süreçlerini Model ERP içerisinde takip edebilmektedirler. Model ERP, kullanıcılarına iplik sektörünün en gelişmiş ERP sistemini sunmaktadır.

 • Desen & Fotoğraf Arşivi

  Desen Arşivi yazılımı özellikle halı firmalarının istek ve ihtiyaçlarına göre hazırlanmış, desenlerin daha güvenilir olan veri tabanında istenilen formatta, gerekli kontrollerin tümünden geçtikten sonra saklanmasını sağlayan sistemdir.

Bizi Tercih Edenler

Liberta’nın yazılım çözümleri ile tüm iş süreçlerimizi sorunsuz hızlı bir şekilde yönetebiliyoruz. Desteklerinden ötürü teşekkür ederiz.

BD Holding / Ahmet AKÇA
Rating: 9

İş yapma şeklimizi değiştiren, müşterilerimize kolay sunum yapmamızı sağlayan Wora ekibine teşekkür ederiz.

Veribel Yazılım / Harun ELKIRAN
Rating: 7
Back To Top